Okrsková soutěž v požárním sportu [2/2003]

Za jasného počasí slunečného počasí se v sobotu odpoledne 24.května 2003 fotbalovém hřišti v Křečovicích konala soutěž v požárním sportu. Soutěže se zúčastnily SDH Hořetice a Nahoruby po jednom družstvu, SDH Krchleby s družstvem mužů a žen. SDH Křečovice soutěžil s dvěma družstvy mužů, mělo startovat ještě družstvo žáků, ale to hrálo v Miličíně fotbal.

Vlastní soutěž začala po nástupu všech zúčastněných a uvítacím proslovu starosty obce pan Františka Vondry. Pozornost se soustředila na požární útok, kde soutěžilo celkem šest družstev výše jmenovaných sborů o putovní pohár Obce Křečovice.

Největší naději na získání poháru mělo družstvo Křečovice A, neboť zvítězilo v roce 2001 a 2002, při třetím vítězství by pohár zůstal v Křečovicích.

Díky sehranosti křečovické družstvo putovní pohár vyhrálo. Je to v pořadí šesté vítězství tohoto družstva mladých hasičů v požárním útoku a druhý putovní pohár. Vítězné družstvo tvoří hasiči: Rosůlek Petr, Brejška Rostislav, Křížek Michal, Koblížek Stanislav ml., Pechač Michal, Šůla Libor, Vondra František ml. a Vyskočil Milan.

Celkové pořadí v požárním útoku.
družstvočas
Křečovice A 0:31:66
Nahoruby0:56:00
Hořetice0:34:50
Křečovice B 1:08:40
Krchleby0:47:12
ženy Krchleby 0:51:40

Každá soutěž má své vítěze a poražené, někomu přeje více štěstí, někdo má smůlu. Hlavním smyslem soutěží je naučit se pracovat s hasičskou technikou a získat určité návyky. Děkujeme zúčastněným hasičům za sportovní výkon.

Novotný Pavel

Komentáře nejsou povoleny.