Ikrecovice.cz [15/2006]

Po dlouhé době vám opět přinášíme zprávy o internetových stránkách www.ikrecovice.cz, které reprezentují Křečovice i celou obec na internetu. Během letošního léta a podzimu prochází stránky postupnou rekonstrukcí. Dostaly nový vzhled a byly doplněny, upraveny či aktualizovány texty v jednotlivých sekcích.

Nově přibyla možnost stáhnout si všechny vydání Křečovických listů (ve formě internetových stránek) a obrázkové ikony. Byla vytvořena nová sekce - Vizitka, kde jsou k nahlédnutí různé koláže z fotografií, znak a prapor obce. Oficiální úřední deska byla přesměrována na krecovice.obec.cz a původní přesunuta do sekce Informace, kde naleznete nově i rozdělení obce podle různých kritérií (taktéž sekce Vizitka, Obec). V každé sekci navíc naleznete v postranním sloupečku výpis článků z Křečovických listů, které se jí týkají.

Křečovice na internetu
počet nalezených odkazů ve vyhledávačích/hledané slovo
vyhledávač (jazyk)hledané slovo
- Křečovice Josef Suk Vesničko,..
Altavista (angl..) 1 700 45 100 76
Atlas (čeština) 4 983 3 253 1 587
Google (angl.) 60 000 620 000 684
Seznam (čeština) 1 016 8 472 3 226
Tiscali (čeština) 3 670 12 600 1 010

ikrecovice.cz na internetu

 • V období červen - říjen 2006 bylo zaznamenáno celkem 2249 návštěv a různé stránky byly zobrazeny celkem 8732krát. Nejvíce návštěv bylo v srpnu a nejméně v červnu.
 • Nejvyšší návštěvnost je v pondělí (20%), ale od ostatních dní se příliš nevychyluje. Nejnavštěvovanější hodinou je čtrnáctá (22%). Ostatní hodiny v rozmezí 8-22 hodiny jsou vyrovnané, v nočních hodinách je návštěvnost nepatrná.
 • Průměrné setrvání jednoho návštěvníka jsou dvě a půl minuty
 • Nejpoužívanějším operačním systémem návštěvníka jsou Windows - 92,2% (následuje Macintosh, Linux) a internetovým prohlížečem návštěvníka bývá nejčastěji Internet Explorer - 75,9% (dále Mozilla Firefox, Mozilla, Opera)
 • Přístup na ikrecovice.cz nejčastěji zprostředkovává portál Seznam (72,1%), dále Google (16,3%), Atlas.cz (5%), Centrum.cz (4,4%).
 • Nejčastějším zadávaným výrazem (resp. slovním spojením) do vyhledávače (jenž poukázal na ikrecovice.cz) je stavba (popř. drobné stavby) - 15%. Druhým v pořadí je Josef Suk (10%). Dále jsou hledány výrazy: Křečovice, Tj Vltavan Křečovice, svatý Lukáš, Poličany, ale také kácení dřevin, znak obce, volební program obce, Bohmen. Celkem je používáno na 2000 výrazů a slovních spojení.
 • Nejzobrazovanější sekce (mimo úvodní strany) jsou Křečovické listy, Informace, Památky, Josef Suk.
 • Návštěvy lokalizované z cizích zemí (měst)
  zeměměsta
  Polsko (Varšava, Krakov, Lublin, Katowice)
  USA (Bakersfield, Snellville, San Diego, College Park, New York, Framingham, Redmond, Coudersport, Reston, Hanovec, North Chicago, Palo Alto)
  Slovensko (Bratislava, Dubnica, Vráble, Kosice, Banská Bystrica)
  Německo (Kassel, Stuttgart)
  Izrael (Haifa)
  Nizozemsko(Amsterdam)
  Francie (Paříž, Rotkreuz)
  Velká Británie (Derby, London, Oxford)
  Kanada (Toronto, Vancouver)
  Rakousko (Vídeň)
  Čína (Henan)
  Španělsko (Madrid)
  Rusko (Moskva, Orenburg)
  Itálie (Milán)
  Thajsko (Chiang Mai)
  Belgie (Brusel)
  Portugalsko (Baleia)
  Švýcarsko (Curych)
  Dánsko (Kongens Lyngby)
  Japonsko, Irsko, Argentina, Indie, Brazílie, Egypt, Jižní Korea, Hong Kong, Bulharsko, Slovinsko, Kypr, Nový Zéland (neznámé)

Důležité internetové adresy a e-maily na poslední straně Listů

Gabriela Novotná

Komentáře nejsou povoleny.