Vážení spoluobčané, [32/2010]

Blíží se kouzelný čas Vánoc, čas kdy lidé usedají ke společnému stolu, aby si projevili vzájemnou úctu a lásku. Společně prožité chvíle pohody, radosti a odpuštění jsou tím nejkrásnějším dárkem, který si můžeme přát.

Vždyť o Vánocích se v nás probouzejí ty nejkrásnější pocity a snažíme se s nimi podělit se svými blízkými a drahými. Hledáme upřímné lidské porozumění a toužíme po laskavém lidském dotyku. Ano, v tom je to velké tajemství a bohatství života. Bylo by krásné, kdyby to tak mohlo být i v běžném a každodenním životě. Proto si važme jeden druhého a zachovejme si slavnostní chvíle z vánočních a novoročních svátků po celý rok. V tomto čase se lidé k sobě snaží být o něco laskavější, milejší a ohleduplnější. Vánoce v nás vyvolávají i vzpomínky na naše blízké, kteří jsou někde daleko, nebo si v tichosti připomínáme i ty, kteří již, bohužel, nejsou mezi námi.

Dovolte mi proto, vážení spoluobčané, abych Vám i já popřál za obecní úřad a zastupitelstvo obce krásné, veselé a požehnané svátky plné lásky, domácí pohody a společných přání. Zároveň vám do nového roku přeji všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky, osobních i pracovních úspěchů.

Robert Nečas, starosta obce Křečovice

Komentáře nejsou povoleny.